Ocelové rámy

Standardní kontejner je ve dvojím provedení o rozměrech 6058 mm x 2438 mm nebo 2990 mm se světelnou výškou 2300 nebo 2500 mm. Je však možné vyrobit i rozměr jiný, speciálně požadovaný o jiné šířce než je standard úzký (2438 mm) a standard široký (2990 mm), ale maximálně jen do šířky 3000 mm. Pokud jde o délku může být kratší či delší než je standard (6058), maximálně však do délky 13000 mm

Delší kontejnery zpravidla potřebují v konstrukci více nosných vzpěr, které se umísťují v 1/5 celkové délky kontejneru od kraje delší strany, a to z obou stran. Kontejnery mohou být vybaveny tunely pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem.

Standardní kontejnery nejsou vybaveny tunely, manipulace je jeřábem, uchycení v otvorech horních kostek kontejneru. Základem kontejneru je nosná konstrukce – svařovaný ocelový prostorový rám. Je tvořen ohýbanými profily do tvaru G, L, U; jekly daných rozměrů. Veškerý materiál je svařitelný v atmosféře CO2. Hotový svařený ocelový rám je ošetřen antikorozní - zinkofosfátovou barvou. Tento rám je základní stavební jednotkou každého kontejneru.

Company Gallery 01
Company Gallery 02
Company Gallery 03
Company Gallery 04

Fotografie rámu kontejneru

Rám 1

Standard úzký

Rám 2

Standard úzký

Rám 3

Standard úzký

Další fotografie

Rám 1

Standardní úzký

Rám 2

Standardní úzký

Rám 3

Standard úzký

Rám 4

Standard úzký

Upozorňujeme, že technické detaily kontejnerů zveřejněné na tomto webu, mají pouze informační charakter.
Na základě konkrétní poptávky bude vypracována modelová kalkulace a upřesněna cena a skladba kontejneru.